Rowery i pojazdy elektryczne

Od 2016 roku Jamedia posiada w swojej ofercie pojazdy elektryczne. Sprzedajemy i serwisujemy hulajnogi, segwaye i rowery elektryczne.

Głównymi naszymi markami są Airwheel oraz Geobike.

Airwheel to uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych marek świata.
Specjalizuję się w projektowaniu i produkcji prywatnych elektrycznych środków transportu, które są świetną alternatywą do poruszania się w zakorkowanych miastach.

Geobike to polska marka dedykowana tylko rowerom elektrycznym.
Kolekcja GEOBIKE to ponad 20 różnych modeli rowerów elektrycznych. Od składanego roweru na kołach 16’’, poprzez różnej wielkości rowery miejskie, trekkingowe, szosowe aż po stylowe elektryczne cruizery.
Wszystkie modele rowerów elektrycznych GEOBIKE oparte są na aluminiowych ramach zaprojektowanych specjalnie pod rowery elektryczne, wyposażone w  starannie dobrany osprzęt i podzespoły elektryczne oraz oparte na najnowocześniejszej i bezawaryjnej technologii litowo-jonowej.
Rowery elektryczne GEOBIKE produkowane są przez zakłady posiadające certyfikaty kontroli jakości ISO 9000. Wszystkie modele GEOBIKE posiadają certyfikaty CE i badania na zgodność z normą europejską  EN15194.

 

POJAZDY ELEKTRYCZNE AIRWHEEL

Monocykl elektryczny - Airwheel X3
(1499 PLN)

Monocykl elektryczny, elektryczne koło Airwheel X3 to świetny środek transportu do zatłoczonych miast. To połączenie niezawodności, wytrzymałości i praktyczności. Najważniejszymi parametrami, które opisują model X3 są: akumulator o pojemności 130Wh, dająca zasięg na poziomie 15km oraz prędkośc maksymalna 18km/h.

Monocykl elektryczny - Airwheel X5
(2499 PLN)

 

X5 – Nowy design, mniejsza waga, moc oraz niezawodność swojego poprzednika. Airwheel X5 to jeszcze mocniejsza bateria o mocy 170Wh zwiększająca zasięg Airwheela do 20km.

Monocykl elektryczny - Airwheel X8
(2700 PLN)

X8 - najnowszy model z serii X - większe koło, oraz karbonowa obudowa tym wyróżnia się model X8. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym opisem i parametrami urządzenia.

Unicykl - Airwheel Q5
(3590 PLN)

 

Airwheel Q5 - najnowszy model dostępny w sklepach firmy Airwheel Poland. Ciekawy design, mocna bateria 170Wh to przewaga modelu Q5. Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poniżej. oraz do zakładki opinie.

Segway miejski - Airwheel S3
(8999 PLN)

Miejski Segway - Airwheel X3 to wyposażony został w akumulator o pojemności 540WH daje zasięg ponad 35 km, prędkość maxymalną na poziomie 18km/h. Nowoczesny design, mocny silnik (1000W), mała waga.  Te główne zalety Urzdzenia dają mu dużą przewagę nad konkurencyjnymi urządzeniami.

Segway terenowy - Airwheel S5 (12499 PLN)

Airwheel S5 - większa moc, terenowe opony, solidne wykonanie. Ten Terenowy Segway świetnie porusza się w trudnych terenach oraz przeznaczony jest do cięzkiej pracy.

Segway Mini Pro, hoverboard - Airwheel S8
(3590 PLN)

 

 

Airwheel S8 - To odpowiedz koncernu Airwheel na dobrze znany hoverboardy. Urządzenie wyróżnia się wodoszczelnościa, zasięgiem ( 25km ) dużymi kołam, oraz opcjonalnym siedzeniem.

Skuter elektryczny - Airwheel A3
(7999 PLN)

 

 

Nadchodzi era nowego koceptu pojazdów elektrycznych. Airwheel A3 to skuter elektryczny który poradzi sobie w każdych warunkach, dzięki równoległemu rozstawieniu kół przejedzie przez krawęznik, dziurę czy swobodnie porsza się w terenie.

Hulajnoga elektryczna - Airwheel Z3
(2499 PLN)

Hulajnoga elektryczna z wbudowanym akumulatorem Litowo-Jonowym dla dorosłych i dzieci. Dzięki regulowanej wysokości kierownicy, może służyć każdemu. Jej składana konstrukcja i mała waga zapewnia łatwe przenoszenie i możliwość schowania urządzenia niemal w każdym miejscu. Mocny akumulator zapewnia zasięg do 20km a 350W silnik rozpędza hulajnogę do 20km/h

Hulajnoga elektryczna - Airwheel Z3T
(2699 PLN)

 

Airwheel Z3T- To czarna wersja produktu Airwheel Z3, lecz to nie jedyna zmiania w hulajnodze elektrycznej Z3Hulajnoga elektryczna - Airwheel Z5

Deska, deskorolka elektryczna - Airwheel M3
(2290 PLN)

Elektryczna deskorolka w sam raz dla Ciebie. Airwheel Technology po raz kolejny ma przyjemność zaprezentować nową serię - Seria M Model M3 Deska zaprojektowana z myślą nie tylko o młodych ludziach. Świetny desing połączony z funkcjonalnością, jakością oraz lekką wagą sprawia, że urządzenie ma bardzo praktyczne zastosowania.

Mały składny skuter elektryczny - Airwheel E6 (3590 PLN)

Airwheel E6 - to nowy wymiar komunikacji, umożliwia wygodne poruszanie się po mieście, zabranie urządzenia do biura a nowa generacja baterii zapewnia bardzo duży zasięg.

 

 

Multimedialny kask sportowy - Airwheel C5
(969 PLN)

Airwheel C5 - to kask narciarsko rowerowy wyposażony w kamerę, aparat szerokoątny, głosniki i mikrofon umożliwijące połączenie głosowe.

Rower elektryczny składany - składak Airwheel R5
(4890 PLN)

R5 to pierwszy elektryczny rower marki Airwheel. Charakteryzuje się małymi wymiarami po złożeniu, mocnym akumulatorem o pojemności 215Wh oraz możliwością jazdy z 100% wspomaganiem.

Elektryczny wózek inwalidzki - Airwheel Blumil
(19 000 PLN)

Jest to zupełna rewolucja wózków elektrycznych, urządzenie porusza się jedynie na dwóch kołach dzięki temu jest dużo mniejszy niż zwykły wózek inwalidzki oraz ma fantastyczne parametry. Jego prędkość maksymalna to 18km/h, akumulator starcza na 30km.