Witamy Państwa w naszej firmie

Powstaliśmy dla Państwa w roku 2007, skupiając grupę informatyków i elektroników. Od początku głównym kierunkiem naszego rozwoju były technologie informatyczne i elektroniczne wykorzystywane w praktyce.

Mowa tutaj o obsłudze informatycznej firm tj. dostarczaniu technologii E-commerce, utrzymywaniu domen, obsłudze serwerów.

Przez te wszystkie lata dostrzegliśmy, że bardzo ważnym dla Państwa elementem jest bezpieczeństwo zarówno w firmie jak i domu. W związku z tym dostarczamy rozwiązania informatyczne i elektroniczne zapewniające bezpieczeństwo zasobów firmowych. Mowa tutaj zarówno o strikte bezpieczeństwie informatycznym, ale również bezpieczeństwie fizycznym, które zapewniamy poprzez dostarczanie systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego, monitoringu GPS.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie technologii elektronicznych i informatycznych zdobyte w wielu krajach.

Współpracujemy z wieloma firmami dostarczającymi nam sprzęt i usługi na najwyższym poziomie zaawansowania technologicznego.

Od 2016 roku wspieramy ideologię tzw. zielonego transportu wprowadzając w naszej ofercie pojazdy i rowery elektryczne.

Od 2017 roku wprowadzamy na rynek polski prosto z Włoch ekskluzywny, opatentowany system garaży, wiat i altan składanych automatycznie GAZEBOX, będąc autoryzowanym dystrybutorem.

Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą w naszych dwóch oddziałach tzn. w Kaliszu i Wrocławiu a także gościnnie w Galeriach handlowych w Ostrowie Wielkopolskim i Wrocławiu.

Z wyrazami szacunku Jacek Trzęsowski